Arrow
Arrow
Slider

 

Tümüyle içeriği yenilenmiş yeni tasarımımızla okul dışı öğrenme-öğretme sürecini farklı bir yaklaşımla ele alan “Okul Dışı Ortamlarda Öğretim Yöntem ve Tekniklerin Kullanımına Yönelik Fen Bilimleri ve Fizik Öğretmenlerinin Eğitimi” projemiz TÜBİTAK tarafından 4005-Bilim ve Toplum Yenilikçi Eğitim Uygulamaları kapsamında kabul edilmiştir. 03-08 Eylül 2018 tarihleri arasında Hacettepe Üniversitesinde yapılacak eğitimde sizleri aramızda görmenin mutluluğunu yaşadığımızı ifade etmek isteriz. Türk Milli Eğitimine bu derecede somut katkı sağlayan TÜBİTAK’a şükran ve minnetlerimizi sunarız.

 

Prof. Dr. Ahmet İlhan Şen

 

Projeye Katılmaya Hak Kazanan Öğretmenlerin Listesi (16 Ağustos 2018 güncellemesine göre)

 

 

Fen

Bilimleri

Ad-soyad

Şehir

1

Burak Kırtay

Samsun/Vezirköprü

2

Mehmet Geren

Kocaeli/Kartepe

3

Serkan Almalı

Mersin Akdeniz

4

Mesude Aslan

İzmir / Çiğli

5

Sinan Yalçın

Sakarya/Adapazarı

6

Abdullah Demir

Iğdır/Aralık

7

Hüseyin Yolay

Hatay/Kırıkhan

8

Osman Nuri Cabur

Bartın-Merkez

9

Fatih Anar

İstanbul/Bayrampaşa

10

Alpay Tolga Elegeçmez

Edirne

11

Hatem Gizem Bayraktar

Amasya/Merkez

12

Rabia Kullapcı

Muğla/Menteşe

13

Özlem Kılıç

Sivas

14

Evre Oğuzersoy

Ankara/ Çankaya

15

Zühal Taylan

Elazığ/Karakoçan

16

Derya Şimşek

Erzurum/Yakutiye

17

Merve Polat

Batman/Hasankeyf

18

Burcu Özdemir

Çanakkale/ gelibolu

19

Nilda Boyacıoğlu

Ankara/Çankaya

20

Özlem Özar

Ankara/Çankaya

Fizik

 

 

1

Ali İhsan Tükel

Nevşehir/Merkez

2

İlker Kaya

Antalya / Muratpaşa

3

Halit Cerit

Aydın

4

Suat Yamak

Trabzon

5

Mehmet Sait Çekiç

Konya/Kulu

6

Erkan Almaz

Balıkesir/ Edremit

7

Erhan Himmetoğlu

Kars

8

Mustafa Kavgacı

Kahramanmaraş/  Onikişubat

9

Müslüm Koçak

Burdur

10

Oğuzhan Atam

Osmaniye-Kadirli

11

Berkant Sakallıoğlu

İzmir Bornova

12

Asiye Tan

Diyarbakır\ Yenişehir

13

Delal Işık Yıldırım

Ordu /Aybasti

14

Merve Katipoğlu

Tekirdağ/Çorlu

15

Asuman Fırat

Adana/Çukurova

16

Ayfer Köylü Çekirdek

Eskişehir

17

Yasemin Kutluel

Manisa/Turgutlu

18

Selma Erge

İstanbul/Avcılar

19

İpek Göker Tombak

Ankara/ Çankaya

20

Sevil Küçükay

Abana/ Kastamonu